infolinka   277 010 644
Logo Logo Logo Logo Logo Logo
Logo

Příklady


Převzetí splátek půjček u sedmi společností

Klient se na nás obrátil s tím, že nezvládá hradit měsíční splátky úvěrů. Podrobnou analýzou jsme zjistili, že má uzavřeny smlouvy s celkem 7 společnostmi, které poskytují krátkodobé půjčky. V prodlení byl již s dvěma měsíčními platbami, tudíž byl vystaven velkému tlaku ze strany věřitelů (každodenní telefonáty, upomínky, sms zprávy). Neprodleně (vkladem na účet) jsme uhradili dvě dlužné měsíční splátky a dále pak pokračovali v platbách, jejichž součet činil 38.000,-Kč měsíčně. Námi poskytnuté finanční prostředky klient vrátil z prodeje své nemovitosti, jejíž prodej jsme za tržní cenuhy pomohli zajistit.

Oddlužení klientky

Klientka se obrátila na naši společnost, s tím, že zdědila byt 2+KK v Praze – Nuslích. Informovala nás, že je bez domova, řadu let nepracuje, nehradí své závazky a bydlí v jedné suterénní místnosti bez příslušenství. Své dluhy odhadovala na sumu blížící se jednomu milionu korun. Situaci komplikovala skutečnost, že měla k dispozici velmi omezené množství podkladů. Problematický byl i fakt, že vůči klientce již byly vedeny pravomocně rozhodnutá exekuční řízení. Z veřejně dostupných zdrojů jsme zjistili veškerá řízení vedená proti klientce, vstoupili do jednání s několika exekutorskými úřady a dalšími věřiteli, nechali vyčíslit závazky včetně příslušenství, uhradili finanční prostředky na účty exekutorů a věřitelů, zajistili výmaz omezení z katastru nemovitostí. Nemovitost jsme poté pomohli prodati za tržní cenu. To vše bez poplatků předem. V neposlední řadě jsme pomohli zařídit pronájem bytu, do kterého se mohla klientka přestěhovat.

Záloha (půjčka) na podnikání

Klientka se na nás obrátila s žádostí o výplatu zálohy, kterou potřebovala pro své podnikatelské aktivity. V průběhu několika dní jsme jí vyplatili požadovanou sumu v hotovosti u notáře. Následně jsme pomohli zajistit prodej bytu, ze kterého byla poskytnutá záloha vrácena. Zajistili jsme kompletní právní servis včetně znaleckého posudku pro účely daně z převodu nemovitostí a zpracování daňového přiznání.


    Poptávkový formulář

Příjmení:   Jméno:  
E-mail:   Telefon:  
Zpráva:  
  

Partnerské weby: Poradna s exekucemi